Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Popularne Call of Duty: Black Ops 2 z X360 dostępne na Xbox One

Dzięki wstecznej kompatybilności.

Nadszedł wyczekiwany moment dla fanów Call of Duty: Black Ops 2 - produkcję w wersji X360 można teraz uruchomić także na Xbox One, dzięki wstecznej kompatybilności.

Działają odsłony pudełkowe, a wersję cyfrową można obecnie kupić za 104,49 zł.

Jedna z lepszych odsłon serii

Call of Duty: Black Ops 2 jeszcze do niedawna królowało na oficjalnej liście „oczekujących”, gdzie gracze wybierali, które tytuły chcą otrzymać w ramach wstecznej kompatybilności.

Produkcja z 2012 roku zdecydowanie wyprzedzała stawkę, z ponad 271 tysiącami głosów. Teraz liderem został Skyrim z 174,8 tys., choć konwersja tego tytułu jest raczej wątpliwa, ze względu na natywną wersję Xbox One.

Co interesujące, trzy kolejne miejsca także zajmuje obecnie cykl Call of Duty: Modern Warfare 2 przed Modern Warfare 3 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare.

Podobnie jak w pierwszej części Black Ops, w kampanii BLOPS2 uczestniczymy w wydarzeniach z dwóch różnych okresów. W latach 80. ubiegłego wieku szukamy odpowiedzi na pytania, które pozwolą lepiej zrozumieć to, co dzieje się w niedalekiej przyszłości, w 2025 roku.

Pierwsze 25 minut z Call of Duty: Black Ops 2

Co interesujące, podczas zabawy niemal w każdej misji stajemy przed wyborami. O efektach naszych poczynań czytamy dopiero w podsumowaniach misji, a wtedy jest już za późno, by powtórzyć walkę.

Do tego oczywiście tryb wieloosobowy oraz dość nietypowe jak na serię wyzwania „Grupy uderzeniowej”, gdzie pod komendę trafiają jednostki, którym wydajemy rozkazy bezpośrednio na polu walki.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze