Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anulowana gra z Batmanem opowiadała o synu Bruce'a - nieoficjalne informacje i grafiki

Skasowana kontynuacja Arkham Knight.

Montrealski oddział Warner Bros. pracował nad bezpośrednią kontynuacją Batman: Arkham Knight, ale projekt anulowano - sugerują nieoficjalne doniesienia.

Źródłem informacji jest jeden z użytkowników forum 4chan. Internauta opublikował kilka grafik koncepcyjnych, które powstały ponoć z myślą o skasowanej ostatecznie produkcji - obrazki przedstawiają miasto i złoczyńców.

Dwie Twarze i Trujący Bluszcz

Sequel Batman: Arkham Knight miał rozgrywać się w przyszłości, a konkretnie w zrujnowanym Gotham. Pojawiłby się podobno starszy Bruce, ale gracze wcieliliby się w syna mężczyzny, Damiana - młodzieniec założyłby kostium Mrocznego Rycerza.

Użytkownik forum 4chan przekonuje, że wśród złoczyńców znaleźliby się między innymi Gorilla Grodd, kobiece wcielenie Black Mask, brutalny morderca Flamingo, Dwie Twarze (działający jako „sędzia”) i Pingwin. Napotkalibyśmy też ponoć Dicka Graysona, choć nie wiadomo, czy wciąż w roli herosa Nightwinga.

Kobieca Black Mask, Dick Grayson i Gorilla Grodd

Produkcja miała rzekomo zaoferować znany ze Śródziemie: Cień Wojny system Nemesis. Tak jak w tytułach opartych na twórczości Tolkiena, mechanizm umożliwiłby zapewne rekrutowanie pokonanych przeciwników.

Internauta przekonuje, że montrealski oddział Warner Bros realizował też projekty o Lidze Samobójców i Supermanie, ale obie pozycje także skasowano. Obecnie studio zajmuje się inną grą z Batmanem, zaś Rocksteady pracuje nad niesprecyzowaną produkcją superbohaterską.

Gotham przyszłości

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem. Warto jednak zaznaczyć, że Arkham Knight ukazało się w 2015 roku i od tamtej pory nie ujawniono żadnego nowego tytułu związanego z Mrocznym Rycerzem.

Źródło: 4chan

Następnie: Spacer po mrocznym lesie w 4K w zwiastunie polskiego horroru Blair Witch

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman: Arkham Knight

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze