Skip to main content

Spacer po mrocznym lesie w 4K w zwiastunie polskiego horroru Blair Witch

Niepokojąca wycieczka.

Twórcy serii Layers of Fear i Observer ze studia Bloober Team opublikowali nowy zwiastun kolejnego projektu - horroru Blair Witch. Nagranie prezentuje spacer po mrocznym lesie.

Zarejestrowany w rozdzielczości 4K trailer składa się z ujęć przedstawiających różne miejsca, które gracze zwiedzą w trakcie rozgrywki. We wszystkich lokacjach dominuje niepokojąca, duszna atmosfera potęgowana przez specyficzną muzykę.

Wśród obszarów jest teren położony nad strumieniem, tory oświetlone światłem z kolejki, a także polana z mrocznym i posępnym drzewem. Do tego opuszczony budynek z nietypowo rozmieszczonymi krzesłami.

Zobacz na YouTube

Blair Witch to produkcja inspirowana filmem o tej samej nazwie. Wcielamy się w członka ekipy poszukiwawczej, która próbuje odnaleźć zagubionego chłopca w mrocznym lesie Black Hills Forest. Postać używa latarki i krótkofalówki, którą komunikuje się z grupą.

Ciekawym elementem gry jest towarzyszący pies o imieniu Bullet. Zwierzęcemu partnerowi możemy nakazać przeszukanie najbliższego otoczenia, pozostanie w miejscu lub podążanie za naszym podopiecznym.

Niektóre lokacje przyprawią graczy o dreszcz

W trakcie rozgrywki zmierzymy się z pomocnikami tytułowej wiedźmy - demony odstraszymy światłem latarki. Twórcy podkreślają, że wspomniana przeciwniczka nie jest jedną istotą, a całym lasem: potrafi zmieniać postać i drwić z bohatera.

Blair Witch zadebiutuje 30 sierpnia na PC i Xbox One.

Następnie: Mod do Wiedźmina 3 zamienia Geralta na Henry'ego Cavilla z serialu Netflixa

Read this next