Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem - trailer przypomina o premierze strzelanki od BioWare

„Jesteście wybrańcami”.

Firma EA opublikowała zwiastun przypominający o zbliżającej się premierze Anthem - przygotowanej przez deweloperów ze studia BioWare strzelanki nastawionej na zabawę w kooperacji.

Nagranie przekonuje, że gracze są nielicznymi „wybrańcami”, których celem jest ochrona niebezpiecznego świata. W trailerze podkreślono, że użytkownicy zmierzą się z „niewyobrażalnym” zagrożeniem.

W filmie zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Fundamentem zmagań są javeliny, czyli zaawansowane kostiumy bojowe, umożliwiające między innymi latanie w przestworzach. W dniu debiutu gra zaoferuje cztery pancerze, każdy z unikalnymi cechami i zdolnościami.

Produkcja kładzie nacisk na zabawę w kooperacji, ale pojawi się możliwość wykonywania poszczególnych zadań oraz aktywności w pojedynkę. Twórcy obiecują, że nie zabraknie rozbudowanej fabuły.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

W dwa minione weekendy odbyły się testy tytułu. Zainteresowanie demem podobno przewyższyło oczekiwania deweloperów - w sumie użytkownicy spędzili na rozgrywce około 40 milionów godzin.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Tydzień wcześniej dostęp do gry uzyskają abonenci usług Origin Access i EA Access, aczkolwiek zagrają jedynie przez 10 godzin (subskrybenci Premier na komputerach otrzymają pełną wersję).


O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze