Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktorzy z „Władcy Pierścieni” i „X-Men” wystąpią w Quantum Break na Xbox One

Dominic Monaghan i Shawn Ashmore.

Studio Remedy Entertainment ogłosiło w serwisie Twitter, że w obsadzie gry Quantum Break na Xbox One znajdą się znani aktorzy - Dominic Monaghan i Shawn Ashmore.

Ten pierwszy znany jest najlepiej z roli hobbita Meriadoca Brandybucka w ekranizacji „Władcy Pierścieni”, a także jako Charlie Pace z serialu „Zagubieni”. Ashmore najczęściej kojarzony jest jako Iceman w filmach z serii „X-Men”.

„Długo się z tym ukrywałem! Wspaniale jest móc w końcu powiedzieć, że wystąpię w Quantum Break! To będzie wspaniała gra!” - napisał ten drugi aktor.

Quantum Break to połączenie zręcznościowej gry akcji TPP z mechaniką bazującą na manipulacji czasem oraz serialu telewizyjnego. Oba środki przekazu znajdą się na jednej płycie i będą się wzajemnie uzupełniały. Nie jest jeszcze jasne, czy Monaghana i Ashmore'a zobaczymy tylko w grze, czy także w serialu.

Opowiadana historia koncentruje się na walce z korporacją Monarch Industries, zarządzaną przez Paula Serene. Bohaterowie starają się naprawić efekty nieudanego eksperymentu, który wywołał „zaburzenia” w upływie czasu. Wcielimy się nie tylko w pozytywnych bohaterów, ale poznamy historię także z perspektywy „tego złego”.

Premiera w przyszłym roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze