Skip to main content

Powstaje Quantum Break 2?

Projekt podobno znajduje się w fazie pre-produkcji.

Deweloperzy ze studia Remedy Entertainment przygotowują Quantum Break 2, czyli kontynuację produkcji wydanej w 2016 roku na PC i Xbox One - wynika z nieoficjalnych doniesień.

W opublikowanym na Twitterze wpisie H.R. Nikoofar - kompozytor muzyki, reżyser filmowy, projektant gier i współzałożyciel portalu Gameology - stwierdził, że trwają prace nad tytułem. Nie ujawnił jednak źródła, z którego pozyskał informacje.

W kolejnej wiadomości podkreślił zaś, że Quantum Break 2 to nie P7 - tajemnicza pozycja, którą fiński zespół pokaże na tegorocznym E3. Oba projekty powstają równolegle, przy czym pierwszy z wymienionych znajduje się w fazie pre-produkcji.

Warto przypomnieć, że niedawno studio Remedy poinformowało, że zamierza położyć większy nacisk na tryb multiplayer w swoich grach. Ekipa nie zrezygnuje jednak z tworzenia rozbudowanych opowieści.

Quantum Break to strzelanka TPP, w której istotną rolę odgrywają specjalne moce bohatera, pozwalające na manipulowanie czasem i generowanie anomalii. Tytuł jest powiązany z serialem aktorskim - kolejne odcinki oglądamy między poszczególnymi rozdziałami.

Zobacz także