Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ahsoka - występy gościnne, cameo

Znane postaci w nowym serialu ze świata Gwiezdnych Wojen.

„Ahsoka” to serial przepełniony występami gościnnymi postaci z innych gwiezdnowojennych produkcji. Zobaczymy tu znane twarze z kilku innych seriali na Disney+, aktorskie wersje postaci z seriali animowanych, a także cameo jednej z najważniejszych postaci w całym uniwersum. W tym miejscu zebraliśmy wszystkie występy gościnne w serialu „Ahsoka”.


Sabine Wren

Sabine to Mandalorianka i dawna członkini załogi statku Duch. Po raz pierwszy poznaliśmy ją w serialu „Rebelianci”, gdzie wraz z Herą Syndullą, Ezrą Bridgerem i pozostałymi członkami załogi walczyła z Imperium. Pomimo niewielkiej wrażliwości na moc, została uczennicą Ahsoki. W postać tę wciela się Natasha Liu Bordizzo.


Hera Syndulla

Przedstawicielka rasy Twi'leków była pilotem statku Duch. Po wydarzeniach z „Rebeliantów” i pokonaniu Imperium, została generałem Nowej Republiki. W postać Hery wciela się Mary Elizabeth Winstead.


Anakin Skywalker

To zdecydowanie największe cameo w całym serialu. Były mistrz Ahsoki pojawia się w formie wizji oraz retrospekcji, nawiązując do wydarzeń z „Wojen Klonów”. W roli tej ponownie mogliśmy zobaczyć Haydena Christensena, który zagrał Anakina w „Epizodzie II: Ataku Klonów” i „Epizodzie III: Zemście Sithów”


Wielki Admirał Thrawn

Thrawn to jeden z groźniejszych imperialnych dowódców, a od 3. sezonu główny antagonista „Rebeliantów”. W animacji głosu udzielił mu Lars Mikkelsen. W „Ahsoce” aktor powraca do odgrywania tej postaci, tym razem w wersji live-action.


Ezra Bridger

Ezra był członkiem załogi statku Duch i głównym bohaterem „Rebeliantów”. Po zakończeniu serialu jego losy, jak i Admirała Thrawna, są niejasne. Fabuła „Ahsoki” skupia się na poszukiwaniu obu tych bohaterów. W wersji live-action w Ezrę wciela się Eman Esfandi.


Huyang

Huyang to droid, który szkolił młodych Jedi w sztuce wytwarzania mieczy świetlnych. Jest bardzo wiekowy, ponieważ jego uczniami byli m.in. Yoda i Mace Windu. Postać po raz pierwszy pojawiła się w „Wojnach Klonów”. Zarówno w animacji, jak i w „Ahsoce”, głosu użycza mu David Tennant.


Jacen Syndulla

Jacen jest synem Hery i Kanana Jarrusa, znanego z „Rebeliantów” rycerza Jedi i członka załogi statku Duch. Chłopiec jest w połowie Twi'lekiem i w połowie człowiekiem. W tej roli zobaczyć możemy Evana Whittena.


Mon Mothma

Postać senator Mon Mothmy pojawia się w Gwiezdnych Wojnach od czasu „Epizodu IV: Nowej Nadziei”, lecz naprawdę sporą rolę odegrała dopiero w serialu „Andor”. W tej roli ponownie możemy zobaczyć Genevieve O'Reilly.


Carson Teva

Sympatycznego i prawego pilota Nowej Republiki poznaliśmy w serialu „The Mandalorian”. Pojawił się on również w „Księdze Boby Fetta”, a także kilku odcinkach „Ahsoki”. We wszystkich wymienionych produkcjach odtwórcą tej postaci jest Paul Sun-Hyung Lee.


Kapitan Rex

Rex był jednym z klonów Jango Fetta, biorących udział w Wojnach Klonów. Służył wówczas pod rozkazami Anakina Skywalkera i dobrze znał Ahsokę. W postać tę wciela się aktor grający również Jango i Bobę Fetta, Temuera Morrison.


Gubernator Ryder Azadi

Gubernator planety Lothal to postać znana z „Rebeliantów”, która zaliczyła niewielki występ gościnny w „Asoce”. W obu produkcjach Rydera zagrał Clancy Brown.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Ahsoka

TV show

Star Wars

Video Game

Powiązane tematy
O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze