Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

10 najważniejszych wydarzeń tygodnia

Przegląd informacji: 24.10 - 30.10.

Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek minionego tygodnia.

#1 - Dotykowy Switch

Eurogamer dowiedział się nieoficjalnie, że zapowiedziana w ubiegłym tygodniu konsola Nintendo Switch będzie wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 6,2 cala i zaoferuje obraz w rozdzielczości 720p. Więcej na ten temat.

***

#2 - Zapisy Skyrima

Jeśli graliście w Skyrim na PC z zainstalowanymi modami (co jest raczej prawdopodobne), to wykonane zapisy rozgrywki najpewniej nie zadziałają w wydaniu Special Edition. Więcej na ten temat.

***

#3 - Pady dla PS4

Sony ogłosiło, że nawiązało współpracę z Razerem oraz Naconem. Wraz z obiema firmami koncern stworzy dwa specjalne modele kontrolera DualShock 4 do konsoli PlayStation 4. Więcej na ten temat.

***

#4 - Początek końca Evolve

Turtle Rock Studios ogłosiło, że 25 października był ostatnim dniem z oficjalnym wsparciem twórców dla sieciowej, asymetrycznej strzelanki Evolve. Serwery pozostaną aktywne, przynajmniej w najbliższej przyszłości. Więcej na ten temat.

***

#5 - Polityka Bethesdy

Bethesda poinformowała oficjalnie, że od tej pory kopie recenzenckie gier będzie udostępniać dopiero na dzień przed ich wydaniem, jak było już w przypadku tegorocznej odsłony serii Doom. Więcej na ten temat.

***

#6 - Sieciowe Final Fantasy

Final Fantasy 15 doczeka się trybu Comrades, który pozwoli czwórce graczy na wspólną zabawę w kooperacji. Rozszerzenie otrzymają w jednym z DLC nabywcy przepustki sezonowej. Więcej na ten temat.

***

#7 - The Order: 1886 z sequelem?

Dyrektor kreatywny Ru Weerasuriya z Ready at Dawn zasugerował w jednym z ostatnich wywiadów, że The Order: 1886 może mieć przyszłość, mówiąc o pewnym tajemniczym projekcie na bazie tej licencji. Więcej na ten temat.

***

#8 - Prawie jak Liga Mistrzów

Przedstawiciele klubu Legia Warszawa otworzą sekcję e-sportową. Inauguracyjny występ drużyny nastąpi w trakcie turnieju Legia eSports Cup 2016, który odbędzie się w dniach 5-6 listopada. Więcej na ten temat.

***

#9 - Test tygodnia

Ogólnie GTX 1050 Ti wypada nieźle i ma sporo plusów. Jeśli mamy wolny slot PCI Express pełnej wysokości, sprzęt powinien pasować idealnie do naszego komputera, nie obciążając specjalnie zasilacza. Nasz test.

***

#10 - Wywiad tygodnia

W obszernym wywiadzie Mark Cerny opowiada nam, jakie tajemnice kryje nowe PlayStation. „Moc sama w sobie nie ma dla nas znaczenia. Dużo ważniejsze jest to, co można z tą mocą zrobić” - przyznaje. Nasz wywiad.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły