Eurogamer.pl

Kilkanaście minut rozgrywki z trybu sieciowego Call of Duty: WW2

I drobne detale na temat kampanii.

Niejaki „Conquistador” opublikował w serwisie YouTube kilkanaście minut rozgrywki z trybu sieciowego Call of Duty: WW2, oferując spojrzenie na opcję rozgrywki o nazwie Wojna.

Jak prezentuje gameplay, całość przypomina nieco nieodżałowane Wolfenstein: Enemy Territory - musimy nie tylko celnie strzelać, ale także wykonywać określone zadania, jak budowa mostu, wysadzenie składu amunicji czy eskorta czołgu do celu.

Materiał wideo jest dość niskiej jakości i wydaje się być nieoficjalnym zapisem testów, więc warto pośpieszyć się z oglądaniem.

Warto pamiętać, że już niedługo Call of Duty: WW2 sprawdzą wszyscy posiadacze zamówień przedpremierowych na konsolach. Zamknięte testy wersji beta startują 25 sierpnia, tylko na PlayStation 4. W okresie 1 - 4 września zagrają posiadacze PS4 i Xbox One.

1

To nie jest Call of Duty: WW2

Drobne detale na temat rozgrywki w kampanii ujawnia za to zapowiedź z magazynu Game Informer. Jak się dowiadujemy, w jednej z misji będziemy infiltrować obóz wroga w przebraniu nazisty.

„Ta skryta misja wyróżnia się rozgrywką od pozostałej części gry. Oferuje unikatowe narzędzia i techniki, które sprawiają, że scenariusz jest angażującą, śmiertelnie niebezpieczną zabawą w kotka i myszkę” - zapewnia dziennikarz czasopisma.

Ujawniono także, że tryb fabularny rozpocznie się od lądowania na plaży w Normandii podczas D-Day, niczym w Medal of Honor: Allied Assault z 2002 roku.

Następnie weźmiemy udział także w Operacji Kobra we Francji, zatrzymamy niemiecki pociąg pancerny i powalczymy o las Hürtgen, na drodze do Berlina.

Call of Duty: WW2 debiutuje 3 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...