Eurogamer.pl

Destiny 2 na PC bez pewnej daty premiery

Dopiero po konsolach.

Destiny 2 na PC otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K i odblokowanej liczby klatek na sekundę, lecz wygląda na to, że odsłona na komputery osobiste nie ukaże się 8 września razem z PS4 i Xbox One.

Na oficjalnej stronie mowa o raczej standardowym szeregu opcji: wsparcie dla myszy i klawiatury, zmiana obłożenia klawiszy, zmienny kąt widzenia, obsługa monitorów 21:9 i maksymalny rozmiar do 3820 × 2160.

1

Wszyscy lubią grać z opóźnieniem

W towarzyszącej informacji prasowej niewiele mówi się jednak o dacie premiery:

„We wrześniu Destiny 2 ukaże się na PS4 z dodatkową zawartością na wyłączność przez określony czas oraz na Xbox One (subskrypcje PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold wymagana do zabawy w sieci)” - napisano w komunikacie.

„Dodatkowo, Destiny 2 trafi na PC, w pudełkach i jako pierwszy tytuł spoza oferty Blizzarda oferowany cyfrowo przez Battle.net” - czytamy dalej.

Również sam Blizzard opublikował wyjaśnienia na ten temat. Ponownie, bez podawania konkretów na temat premiery. Jak napisano w punkcie zatytułowanym „gdzie i kiedy Destiny 2 będzie dostępne na PC”:

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Bungie i możliwością przeniesienia Destiny 2 do każdego regionu, w którym obecnie operujemy. Bungie zajmuje się globalnymi detalami. Więcej informacji poznamy później w tym roku.”

Jest w końcu oświadczenie samego Activision dla serwisu Polygon, także mówiące całkiem sporo - pomimo braku szczegółów:

„Destiny 2 ukaże się 8 września na konsolach PS4 i Xbox One. Detale na temat premiery na PC przez Battle.net podamy później” - napisano.

Reklama

Komentarze (5)

Załóż konto

lub

  • Wczytywanie...