Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowe Castle Crashers trafi 9 września na Xbox One

W wersji Remastered.

Zręcznościowa, „chodzona” bijatyka w 2D - Castle Crashers - ukaże się 9 września na konsoli Xbox One - ogłosili twórcy ze studia The Behemoth.

Piesek?

Produkcja debiutowała pierwotnie niemal dokładnie 7 lat temu - 27 sierpnia 2008 roku, na X360. „Lata rozwoju technologii oznaczają, że możemy wykorzystać nowe rozwiązania!" - ekscytują się deweloperzy.

Jedną z innowacji jest nowa mini-gra w trybie wieloosobowym, nazwana Back Off Barbarian. Tekstury mają teraz pięć razy większą rozdzielczość, a całość działa w 60 klatkach na sekundę.

Twórcy zapowiadają też „poprawki wydajności i zmiany w rozgrywce”, usprawniony tryb sieciowy oraz łatwiejsze wyszukiwanie partnerów do zabawy.

Jeśli posiadamy kopię gry na X360, to konwersję Remastered otrzymamy za darmo. Promocja ta obowiązuje do 20 września, dla abonentów Xbox Live Gold.

Po premierze nowej wersji, The Behemoth zajmie się przeniesieniem wszystkich usprawnień także do odsłony dostępnej na Steamie.

Castle Crashers to kolorowa gra z gatunku beat 'em up, z akcją umieszczoną w średniowiecznym uniwersum fantasy. Zły czarodziej porwał cztery księżniczki, które trzeba uratować. Sytuację obserwujemy z boku, w 2D.

Maksymalnie czterech rycerzy (lokalnie lub w sieci) pokonuje kolejne etapy, rozprawiając się z przeciwnikami. Zbieramy też punkty doświadczenia i różne bronie, wpływające na statystyki.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze