Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zadbaj o dobre chłodzenie - promocje na wentylatory do komputera

Wydajne i zjawiskowe.

Współczesne komputery generują znacznie więcej ciepła niż zestawy sprzed kilkunastu lat. Z tego powodu, zadbanie o odpowiedni przepływ powietrza jest kluczowe dla utrzymania naszego sprzętu w dobrej kondycji i zapewnienia bezproblemowej pracy przez wiele lat.

Teraz w RTV Euro AGD trwają przeceny na popularne modele wentylatorów do komputera. Warianty z iluminacją RGB to również tani sposób na odświeżenie wyglądu maszyny.

Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Jeśli jednak nie zależy nam na zjawiskowym podświetleniu, a jedynie zapewnieniu lepszego chłodzenia jednostki, to w ofercie sklepu znajdziemy słynące z cichej pracy i wysokiej wydajności modele firmy Noctua. Tańszą opcją są popularne Zephyry od SilentiumPC. Wtyczka 4 pin umożliwia precyzyjne sterowanie prędkością wiatraka z poziomu płyty głównej.

W przypadku modeli z podświetleniem mamy do wyboru wersje RGB oraz ARGB. Te drugie zawierają tzw. szynę adresowaną, co pozwala zaprojektować własne animacje świetlne z uwzględnieniem zachowania każdej pojedynczej diody.

Gdy zamierzamy wymienić wszystkie wentylatory w komputerze za jednym zamachem, możemy się również zainteresować zestawami po kilka sztuk. Dzięki temu cena za pojedynczy wiatrak wyniesie jeszcze mniej.

Wszystkie wentylatory objęte promocją można sprawdzić pod tym linkiem.

Tagi

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.