Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zachwycające planety w nowym zwiastunie Ratchet & Clank: Rift Apart

Gracze zwiedzą różne światy.

Sony opublikowało kolejny zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart. Nagranie koncentruje się na planetach, które pojawią się w grze.

W toku przygody zwiedzimy różne światy. W materiale wspomniano nie tylko o globie z metropolią Nefarious City, ale również o porośniętym roślinnością i zamieszkanym przez dzikie zwierzęta Sargasso oraz industrialnym Monoloth.

- Podczas podróży odwiedzimy nowe planety, nowe wersje starych planet oraz stare i nowe planety w innym wymiarze! - mówi Zurkon Junior, który jest narratorem trailera. W filmie zauważyć można ekran z wyborem ciał niebieskich.

Ratchet & Clank zadebiutuje 11 czerwca, tylko na PS5. W grze ponownie wcielimy się w Ratcheta, który wyruszy na poszukiwania swojego robociego towarzysza, ale tym razem w niektórych misjach pokierujemy też drugą postacią - bohaterką o imieniu Rivet.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze