Skip to main content

Wyciekła kolejna darmówka na Epic Games Store. W ruch pójdą miecze

W przyszły czwartek.

Wygląda na to, że darmową grą oferowaną na Epic Games Store będzie w przyszłym tygodniu Chivalry 2, opowiadające o sieciowych i mało realistycznych potyczkach średniowiecznych rycerzy.

Wieści przekazał niezawodny dataminer „billbil-kun”, który raczej nie zajmuje się plotkami, a raczej czerpie informacje prosto z serwerów. Pisząc w skrócie - myli się rzadko.

Jak napisał w serwisie Dealabs, Chivalry 2 w przyszły czwartek zastąpi Farming Simulator 22, dostępne w obecnym tygodniu. Ta pierwsza gra jest obecnie przeceniona w Epic Games Store o całe 60 procent (kosztuje 67,60 zł), ale wszystko wskazuje na to, że lepiej na razie wstrzymać się z zakupem.

Chivalry 2 jest nadal aktualizowaneZobacz na YouTube

Chivalry 2 trafiło na PC oraz na PS4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już w czerwcu 2021 roku. Na komputerach tytuł przez rok dostępny był tylko na Epic Games Store i dopiero później pojawił się również na Steamie. Jak widać, współpraca z Epic nie będzie większą nowością.

Po premierze gra była regularnie rozwijana. W 2022 roku doczekała się choćby rozszerzenia Tenosian Invasion, wprowadzającego między innymi system walki na koniach, cztery nowe mapy oraz tytułową frakcję Tenosyjczyków, czyli wojowników z odległej pustyni.

Na tym nie poprzestano. Dość powiedzieć, że ostatni update ukazał się w tym tygodniu, 22 marca. Dodano między innymi mapę Regicide w cytadeli Trayan, nową kampanię, broń gedendag (coś w rodzaju okutej metalem, długiej maczugi) oraz porcję poprawek.

Zobacz także