Skip to main content

Amazon rozdaje Suicide Squad „za darmo” dla członków Prime. W pakiecie również dwie inne gry

Chivalry 2 i Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration.

Doczekaliśmy się. Niespełna pół roku od premiery, Suicide Squad: Kill the Justice League będzie rozdawane „za darmo” w ramach jednej z subskrypcji, a konkretnie Amazon Prime. W pakiecie znajdziemy też dwie inne, świetne gry: Chivalry 2 i Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration.

Amazon Prime jest oczywiście usługą płatną, więc określenie „za darmo” napisane bez cudzysłowu byłoby może pewnym nadużyciem, ale subksrypcja jest dostępna w tak atrakcyjnej cenie (49 zł za rok), że masa osób skusiła się na nią tylko dlatego, że „żal nie brać za taką cenę”. Tacy użytkownicy - i wszyscy inni - dostaną 16 lipca 3 gry w ramach obchodów corocznego Prime Day:

  • Suicide Squad: Kill the Justice League [Epic Games Store] - kontrowersyjny looter shooter, o którym sporo się mówiło;
  • Chivalry 2 [Epic Games Store] - osadzona w średniowieczu rycerska bijatyka wieloosobowa ze świetnym systemem walki;
  • Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration [Epic Games Store] - druga część najnowszej trylogii z Larą Croft, zawierająca bazową grę i bonusy z Season Passa.

Gry zostaną udostępnione 16 lipca o godzinie 9:00 polskiego czasu. Na odebranie będziemy mieli 48 godzin.

Uważnym czytelnikom z pewnością nie umknęły dopiski z nazwą pewnej mniej lub bardziej lubianej platformy cyfrowej z grami. Tak, wszystkie gry otrzymamy na Epic Games Store, co dla niektórych może być nieco rozczarowujące.

Ogłoszenie o dołączeniu Suicide Squad do oferty Prime już stało się dla niektórych interneutów okazją do żartowania z gry Rocksteady. „Żal mi ludzi, którzy wydali na to pełną cenę” - czytamy chociażby na forum ResetEra. Trzeba jednak przyznać, że to dla Suicide Squad wielka szansa. Wielu graczy sprawdzi zapewne produkcję, na którą ze względu na kontrowersje bali się wydać pieniądze - i kto wie, może im się nawet sposoba.

Zobacz także