Skip to main content

Wszyscy bohaterowie Heroes of the Storm za darmo w ten weekend

Zmienia się też pancerz.

Blizzard ogłosił, że w następny weekend wszyscy zainteresowani gracze będą mogli sprawdzić dowolną postać w Heroes of the Storm bez płacenia.

Standardowo jedynie kilku bohaterów w tej sieciowej produkcji znajduje się w darmowej rotacji. Jeśli chcemy nieograniczonego dostępu do danej postaci, musimy zapłacić.

Wydarzenie specjalne rozpocznie się 13 stycznia o godzinie 19:00 i dobiegnie końca w poniedziałek, 16 stycznia, o godzinie 19:00.

„Mijający rok był niesamowity dla Heroes of the Storm. Wprowadziliśmy całą masę nowych bohaterów, mechanizmów rozgrywki, wydarzeń, skórek i nie tylko” - zapewnia Blizzard, oferując także poniższy materiał wideo.

Zobacz na YouTube

Kilka dni temu poinformowano także o zmianach w systemie pancerza w Heroes of the Storm, zbliżających tę mechanikę do rozwiązań znanych z innych gier MOBA. Szczegóły i dodatkowe objaśnienia znaleźć można na oficjalnej stronie.

„W grze występują trzy warianty pancerza: pancerz, pancerz fizyczny oraz pancerz magiczny. Pancerz zapewnia redukcję obrażeń zarówno fizycznych, jak i magicznych. Z kolei pancerz fizyczny oraz pancerz magiczny ograniczają wyłącznie ten rodzaj obrażeń, którego dotyczy ich nazwa” - wyjaśniają twórcy.

„Mieliśmy kilka możliwości projektowych w zakresie dopracowywania systemu pancerza, ale - aby zachować maksymalną prostotę jego działania - zdecydowaliśmy się na przełożenie 1 pkt. pancerza na 1% odporności. Oznacza to w zasadzie, że każdy kolejny punkt pancerza jest odrobinę cenniejszy od poprzedniego.”

„Wprowadziliśmy więc ograniczenie maksymalnej i minimalnej wartości pancerza na poziomie -25 i +75 pkt.” - dodaje Blizzard.

Read this next