Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa gra z Batmanem ujawniona przez autora komiksów i tajemnicze tweety WB Montreal?

Trybunał Sów.

Z okazji 80. rocznicy debiutu postaci Batmana w komiksach, studio WB Montreal opublikowało krótki materiał wideo z charakterystycznym sygnałem świetlnym i symbolem Człowieka Nietoperza - w filmie ukryto jednak tajemnicze przesłanie.

Fani uważają, że pojawiające się na ułamek sekundy znaki związane są z Ra's al Ghulem (jednym z przeciwników Batmana) oraz Trybunałem Sów, czyli zorganizowaną grupą przestępców i zabójców.

Wiadomość od deweloperów to jednak nie wszystko. Współtwórca komiksów ze wspomnianą sekretną organizacją też opublikował tweeta, ale szybko musiał go usunąć - napisał bowiem #bewarethecourtofowls, czyli „strzeżcie się Trybunału Sów”.

Warto też zaznaczyć, że już jesienią 2018 roku gracze zaczęli spekulować nad tematyką nowej gry z Batmanem, gdy w sieci umieszczono zdjęcie jednej z pracowniczek WB Montreal z symbolem sowy na koszulce.

Niewykluczone, że studio przygotowuje się do oficjalnej zapowiedzi gry. W przeszłości zespół Warner Bros. z Montrealu miał już styczność z Człowiekiem Nietoperzem - odpowiada za Batman: Arkham Origins.

Źródło: Gaming Bolt

Następnie: Przedpremierowe doniesienia o GTA 5 kontra rzeczywistość - które okazały się prawdziwe?

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze