Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mimir z God of War w rzeczywistości - fani stworzyli ruchomą replikę głowy nordyckiego boga

Najmądrzejsza istota na świecie.

Fani God of War z grupy Bar-El Studio przygotowali replikę głowy Mimira - postaci, którą gracze spotykają podczas rozgrywki.

Bohater jest nordyckim bogiem wiedzy i mądrości, nazywany „najmądrzejszą istotą na świecie”. Kratos spotyka mężczyznę w trakcie swojej podróży z Atreusem. Ten dołącza do podopiecznego i jego syna, często udzielając pożytecznych rad oraz wskazówek.

Fani przygotowali replikę głowy Mimira, którą odtworzyli z dbałością o najmniejsze detale. Co jednak ważne, przedmiot nie jest statyczną figurką, ponieważ poszczególne elementy twarzy - między innymi gałki oczne - poruszają się.

Gotowy projekt członkowie grupy Bar-El Studio zaprezentowali w opublikowanym materiale. Przedstawiciele zespołu podkreślają, że tworząc wideo nie zastosowali żadnych komputerowych efektów specjalnych.

Replika głowy Mimira

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

God of War ukazało się w 2018 roku na PS4. Gra jest kontynuacją oryginalnej trylogii, a zarówno restartem cyklu. Kratos trafia do świata z mitologii nordyckiej i tym razem musi nie tylko walczyć z przeciwnikami, ale także spełnić się jako ojciec.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze