Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mimir z God of War w rzeczywistości - fani stworzyli ruchomą replikę głowy nordyckiego boga

Najmądrzejsza istota na świecie.

Fani God of War z grupy Bar-El Studio przygotowali replikę głowy Mimira - postaci, którą gracze spotykają podczas rozgrywki.

Bohater jest nordyckim bogiem wiedzy i mądrości, nazywany „najmądrzejszą istotą na świecie”. Kratos spotyka mężczyznę w trakcie swojej podróży z Atreusem. Ten dołącza do podopiecznego i jego syna, często udzielając pożytecznych rad oraz wskazówek.

Cover image for YouTube videoGod Of War's Mimir - An animatronic project by Bar-El Studio

Fani przygotowali replikę głowy Mimira, którą odtworzyli z dbałością o najmniejsze detale. Co jednak ważne, przedmiot nie jest statyczną figurką, ponieważ poszczególne elementy twarzy - między innymi gałki oczne - poruszają się.

Gotowy projekt członkowie grupy Bar-El Studio zaprezentowali w opublikowanym materiale. Przedstawiciele zespołu podkreślają, że tworząc wideo nie zastosowali żadnych komputerowych efektów specjalnych.

Replika głowy Mimira

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

God of War ukazało się w 2018 roku na PS4. Gra jest kontynuacją oryginalnej trylogii, a zarówno restartem cyklu. Kratos trafia do świata z mitologii nordyckiej i tym razem musi nie tylko walczyć z przeciwnikami, ale także spełnić się jako ojciec.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

God of War

PS4, PS2, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze