Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cold, Cold Heart - fragmenty rozgrywki z DLC do Batman: Arkham Origins

Nowe gadżety i animacje.

DC Entertainment oferuje pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w fabularnym DLC do Batman: Arkham Origins, zatytułowanym Cold, Cold Heart.

Jak tłumaczą twórcy w opublikowanym materiale wideo, akcja dodatku toczy się w tydzień po wydarzeniach z podstawowej wersji gry, podczas rozdania nagród w posiadłości Bruce'a Wayne'a. Niestety, Mr. Freeze postanawia przerwać uroczystość.

Batman otrzyma całkiem nowy kombinezon, przystosowany do niskiej temperatury. Nowy gadżet umożliwi rozmrażanie lodu - w celu uwolnienia cywilów czy znalezienia ukrytych przedmiotów. „Podgrzewany” batarang pozwoli na niszczenie lodowych fragmentów z odległości, eliminując pechowo ustawionych przeciwników.

Również wrogowie skorzystają teraz z mrożących - dosłownie - krew w żyłach broni. Twórcy dodają także nowe animacje ciosów i nokautów do systemu walki.

Mr. Freeze nie dysponuje własną armią osiłków, więc na potrzeby ataku na Batmana pozyskał sojusznika - inną ważną postać z Batman: Arkham Origins. Deweloperzy nie ujawniają jeszcze, o kim mowa.

Cold, Cold Heart ukaże 22 kwietnia, na PlayStation 3, X360 i PC.

Cover image for YouTube videoBatman: Arkham Origins: "Cold, Cold Heart" Gameplay - DCAA

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman Arkham Origins

Android, iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze