Skip to main content

Wkrótce zamknięte testy Street Fighter 6

Jest też trailer.

Capcom poinformował, że w dniach 7-10 października przeprowadzi zamknięte testy bijatyki Street Fighter 6, obejmujące między innymi cross-play między PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Na oficjalnej stronie można nie tylko zgłaszać chęć wzięcia udziału w zabawie, ale także zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi na komputerach osobistych. Te - w rekomendowanych - obejmują kartę graficzną RTX 2070 lub Radeona RX 5700XT oraz procesor klasy Intel Core i7 8700 lub AMD Ryzen 5 3600. Specyfikacja może oczywiście ulec zmianie do czasu premiery pełnej wersji.

„Celem zamkniętych testów jest monitorowanie wrażeń uczestników, identyfikacja potencjalnych problemów, a następnie naprawienie ich, by zwiększyć jakość gry” - czytamy w opisie. „Dlatego też będzie można natknąć się na usterki, takie jak zacinanie czy wyłączanie tytułu”.

W testach zagramy jako Luke, Jamie, Ryu, Chun-Li, Guile, Kimberly, Juri lub Ken. Do tego pełen zestaw trybów rozgrywki, włącznie z możliwością stworzenia własnej postaci, którą będziemy przemieszczać się w centralnym hubie, stanowiącym jedną z ważniejszych nowości.

Zobacz także