Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Naga Chun-Li przerwała turniej Street Fighter 6

Drobna wpadka.

Nietypowy problem mieli organizatorzy niedawnego turnieju Street Fighter 6. Najwyraźniej zapomniano bowiem wyłączyć modyfikację, która... usuwa ubrania niektórych postaci.

Materiałem wideo z transmisji podzielił się na byłym Twitterze niejaki Nicholas De Orio. Jak widać, Chun-Li postawiła na nagą broń, a komentujący potyczkę mieli spore problemy z powstrzymaniem śmiechu. Wydaje się, że winna jest osoba hostująca zmagania, z perspektywy której oglądaliśmy rywalizację.

- To bardzo interesujący kostium Chun-Li - zauważył jeden z komentatorów. - Niedawno wydany - dodał drugi obserwator (dla porządku dodajmy, że nie jest to prawdą). - Jak widać, mamy do czynienia z grą dla dorosłych - żartowali dalej prowadzący transmisję.

Streamujący całość kanał „Corner2Corner” stoi teraz przed perspektywą bana, ponieważ nagość jest w serwisie Twitch zabroniona. „Niestandardowa rozgrywka lub modyfikacje wizualne zawierające nagość lub treści erotyczne, w tym nieocenzurowane poprawki, są zabronione” - czytamy w regulaminie.

Dla „Corner2Corner” był to już trzeci turniej w tym sezonie, lecz zapewne nikt nie spodziewał się tak unikatowych wrażeń w pojedynku między „Lenstą” i „Packzem”. Jak można się domyślać, żarcikom nie było końca także w reakcji na post na Twitterze. „Gdzie mogę znaleźć tego moda? Pytam w imieniu kolegi” - apeluje jeden z graczy.

„Koleś pewnie trenuje jednoręczną technikę sterowania” - uważa „wiru_kun”. „Liczba osób dodających to do zakładek jest niepokojąca” – dodaje kto inny. Faktycznie, ze statystyk pod wpisem wynika, że krótki klip z nagą Chun-Li zapisano w ten sposób ponad 9 tysięcy razy. Zapewne w celach badawczych.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze