Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Sezamie, otwórz się: Włamywacz

Bo każda profesja jest ważna.

Misję tą rozpoczniesz automatycznie w trakcie wykonywania zadania głównego Sezamie, otwórz się, po naradzie z tajemniczym nieznajomym w piwnicy w chacie u zielarza (mapa #1). Potrzebujesz eksperta, który włamie się do środka i otworzy przejście do skarbca od wewnątrz.

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Musisz zdecydować się na jednego z dwójki włamywaczy. Pierwszą z nich jest Eveline Gallo (mapa #3) występująca w objazdowym cyrku. Druga możliwość, to niziołek Hugo Hoff przebywający w Oxenfurcie (mapa #2). Poniżej znajdziesz sposoby ich werbowania.

Huga Hoff (mapa #2) - po udaniu się do kryjówki Hugo nikt nie będzie chciał ci otworzyć. Po chwili zobaczysz krew na belce i ślady stóp. Korzystając z wiedźmińskich zmysłów zacznij iść ich tropem. W końcu dotrzesz do przystani na południowym wschodzie Oxenfurtu, gdzie rozpraw się z kilkoma zbirami (obrazek powyżej). Następnie przypatrz się łodzi, przy której stali. Następnie wskocz do wody, zanurkuj i zacznij płynąć w stronę punktu zaznaczonego na mini mapie. Niestety okaże się, że Hugo został utopiony.

Eveline Gallo (mapa #3) - dziewczynę spotkasz przy wozach trupy cyrkowej. Rozpocznij z nią rozmowę i napomknij o zleceniu. Eveline zgodzi się na współpracę, jeśli ty pomożesz cyrkowi. Jeden z artystów nie może wystąpić, a bilety zostały już sprzedane. Możesz zapłacić artystom 600 koron (400, jeśli pozbyłeś się wcześniej kompana Eveline), aby zwrócili pieniądze ludziom albo wziąć udział w jednym z numerów związanych ze strzelaniem. Jeśli się na niego zdecydujesz, to przy pomocy strzałów oddawanych z kuszy zestrzel cztery jabłka (obrazek powyżej) trzymane przez elfa. Jeśli trafisz w niego samego nic wielkiego, poza raną elfa, się nie stanie.

Po zwerbowaniu właściwej osoby (oraz wykonania zadania Kasiarz), skieruj się wraz z nią do kryjówki Zielarza, gdzie poznasz dalszy plan, kontynuując tym samym misję Sezamie, otwórz się!

Następna strona: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Żyli długo i szczęśliwie

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - Poradnik do dodatku

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze