Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3: A Night to Remember to kontynuacja dodatku Krew i Wino. Mod wprowadza nowe zadanie

Dalsze losy Oriany.
  • Powstał mod rozwijający historię Wiedźmina 3
  • Nowe zadanie jest kontynuacją historii Oriany
  • Spotkamy nie tylko znane, ale i nowe postacie, są też unikalne dialogi

W serwisie NexusMods pojawił się mod do Wiedźmina 3, który kontynuuje historię z dodatku Krew i Wino. A Night to Remember oferuje nowe zadanie, a nawet unikalne kwestie dialogowe, nagrane na potrzeby projektu.

W ramach moda poznajemy dalsze losy znanej z DLC Oriany oraz innych powracających postaci. Autor stworzył też jednak nowych bohaterów. Napisał też oczywiście scenariusz, zaprojektował nowe elementy graficzne oraz wyreżyserował przerywniki filmowe. Ze zwiastuna wynika, że część bohaterów - np. Geralt - używa wypowiedzi z podstawowej gry i dodatków autorstwa CD Projekt Red, ale w prace zaangażowano jednak również całkiem sporo dodatkowych aktorów głosowych.

Teoretycznie zadanie jest w formie standalone, więc nie ma żadnych oficjalnych wymagań i działa niezależnie od gry, ale twórca radzi oczywiście zakończyć główny wątek Krwi i Wina, a także zadanie Zew krwi. Dla komfortowej rozgrywki rekomenduje też 50. poziom postaci. Zabawa w trybie Nowej Gry Plus jest możliwa.

Trailer - a także nazwa modyfikacji - sugerują, że w trakcie nowej przygody weźmiemy udział w scenie znanej ze zwiastuna „Pamiętna noc” do Wiedźmina 3, w którym Oriana śpiewa kołysankę o niedoli:

Aby pobrać mod, kliknij tutaj. Instrukcja instalacji znajduje się w zakładce Description, a pliki do pobrania w zakładce Files. A Night to Remember jest oczywiście w języku angielskim.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze