Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Widz rzucił martwym krabem w zwycięzcę turnieju Super Smash Bros. Melee

Nietypowa reakcja niezadowolonego kibica.

W weekend odbył się Pound 2019, czyli turniej w Super Smash Bros. Melee - bijatyki z bohaterami z gier Nintendo. Zawody wygrał Juan DeBiedma, co jednak nie spodobało się jednemu z widzów, który rzucił w zwycięzcę martwym krabem.

Gracz - znany szerzej jako Hubgrybox - dotarł do finału, rywalizując w tak zwanej drabince przegranych i kierując postacią Jigglypuffa. W ostatnim meczu pokonał Josepha Marqueza o pseudonimie Mango.

Po zakończonym starciu, DeBiedma podał rękę konkurentowi. W pewnym momencie musiał jednak zrobić unik przed obiektem rzuconym z widowni. Okazało się, że tajemniczym pociskiem był martwy krab.

Zapis z internetowej transmisji wskazuje, że Hugrybox zareagował bardzo nerwowo. Trzymając w ręku zwłoki zwierzęcia, krzyczał w kierunku kibiców, próbując dociec, kto był odpowiedzialny za dosyć nietypowy atak.

Jeden z komentatorów wydarzenia - Phil Visu - ujawnił później, że organizatorzy turnieju zidentyfikowali i zatrzymali osobę, która rzuciła martwym krabem. Sprawcę incydentu wyrzucono z sali i zakazano udziału w przyszłych imprezach.

Do sytuacji odniósł się także sam zwycięzca Pound 2019. We wpisie opublikowanym za pośrednictwem Twittera przeprosił za reakcję. Przyznał, że, gdy ciało kraba wylądowało na scenie, stracił panowanie nad sobą.

DieBiedma uznawany jest za jednego z najlepszych zawodowych graczy w Super Smash Bros. Melee. Ze względu na pasmo sukcesów i wybór nieszablonowej postaci (zawsze gra Jigglypuffem) wywołuje kontrowersje wśród widzów.

Źródło: PC GamesN

Tagi
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze