Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Larum: dron, generator

Misja główna związana z DedSec.

Następna misja główna rozpocznie się automatycznie po zakończeniu zadania o nazwie Iskra krzesząca ogień. Pierwszym celem będzie spotkanie się z wtyczką DedSecu. Aby to uczynić skorzystaj z mapy i udaj się w stronę zaznaczonego na żółto punktu.

Wejdź na teren lotniska (terminal międzynarodowy St. Pancras) i spotkaj się z agentem (1). Po rozmowie będziesz musiał dostać się na stację King's Cross, która zostanie zaznaczona na mapie.

Skieruj się w wybrane miejsce i wejdź na teren stacji przechodząc przez drzwi. Następnie włam się do jednej z kamer i zlokalizuj zaznaczonego żółtą ikoną drona dziennikarskiego. Po uczynieniu tego przejmij nad nim kontrolę (2).

Kiedy to nastąpi poleć do zaznaczonej tablicy z danymi (3) i zrób im zdjęcie (instrukcja związana z klawiszologią pojawi się z lewej strony ekranu).

Po uczynieniu tego przeleć do zaznaczonego palmtopa (4) i zacznij pobierać z niego dane. Zajmie to chwilę, podczas której musisz znajdować się w pobliżu urządzenia. W międzyczasie możesz być atakowany przez inne drony (5) - aby się ich pozbyć namierzaj je i wyłączaj (6).

Ostatnim celem jest zhakowanie generatora (7). Po uczynieniu tego dojdzie do eksplozji, co zakończy zadanie.

Po powrocie do postaci bohatera wciśnij i przytrzymaj klawisz (8), który pojawi się na ekranie, co spowoduje przełączenie się na nowo zwerbowanego agenta.

Następnie: Watch Dogs Legion - Gotowość do służby, cz. 1: AR, rekrutacja agenta

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Iskra krzesząca ogień: dane, propaganda

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze