Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 2 w wersji beta ze wsparciem dla Linuksa i nowym regionem

Setki mniejszych poprawek.

Studio inXile entertainment opublikowało kolejną aktualizację wersji beta Wasteland 2, dodając między innymi oczekiwane wsparcie dla systemu operacyjnego Linux.

Gracze mogą także zwiedzić nowy obszar z zadaniami i bohaterami niezależnymi. Jak opisywali w ubiegłym tygodniu deweloperzy, dostępna jest teraz „większa część Arizony”.

Kolejne z wprowadzonych innowacji to samouczki, zmiany w interfejsie handlarzy oraz około czterystu innych, mniejszych i większych poprawek oraz zmian w balansie rozgrywki.

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie. Instalacja aktualizacji spowoduje usunięcie zapisanych stanów rozgrywki i konieczność rozpoczęcia nowej kampanii.

Wasteland 2 dostępne jest obecnie w programie Early Access na Steamie, za 45 euro (ok. 190 zł). Użytkownicy serwisu Kickstarter, którzy zdążyli wcześniej wesprzeć produkcję finansowo, za dostęp do wersji beta musza dopłacić 10 dolarów (ok. 30 zł), jeśli wcześniej wybrali opcję bez nagrody w postaci edycji testowej.

Gra ukaże się w pełnej wersji jeszcze w tym roku, na PC, Maca i Linux. W planach jest także polska wersja językowa.

Cover image for YouTube videoWasteland 2 - Początek rozgrywki w wersji beta

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wasteland 2

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze