Skip to main content

W Star Wars Jedi: Survivor najwyraźniej powrócą lubiane postacie

W tym Merrin.

Gdzie jest Siostra Nocy? - zastanawiali się gracze, gdy przeszli już do porządku dziennego w temacie brody Cala w Star Wars Jedi: Survivor. Wygląd na to, że Merrin jednak pojawi się i w drugiej odsłonie produkcji.

Wieści nie są oficjalne, lecz pochodzą z serwisu IMDB, który w obsadzie aktorskiej tytułu wymienia nie tylko Tinę Ivlev (w roli Merrin), ale także Daniela Roebucka (jako Greez, nasz sympatyczny pilot).

Obie postacie niezależne miały ważne role w Star Wars Jedi: Fallen Order, a ich obecność nie byłaby szczególnie dużym zaskoczeniem. Warto jednak pamiętać, że informacje we wspomnianej bazie danych edytować mogą wszyscy zainteresowani, więc na ostateczne potwierdzenie angażu trzeba jeszcze poczekać.

Akcja Survivor toczy się pięć lat po wydarzeniach z Upadłego Zakonu, a przez pół dekady sporo może się zmienić. Sam Cal Kestis - główny bohater - nie tylko zapuścił brodę, ale wygląda także na dużo bardziej doświadczonego wojownika Jedi, z szerszą paletą ciosów i możliwości.

W grze bez wątpienia powróci Cere Junda (w tej roli Debra Wilson), która - jak pokazuje powyższy trailer - przeszła odwrotną drogę pod względem włosów na głowie. Wśród nowych postaci pojawi się choćby tajemniczy senator z rasy pau'an, stanowiący głównego antagonistę.

Jak zapowiedziano na imprezie The Game Awards w ubiegłym tygodniu, Star Wars Jedi: Survivor ukaże się 16 marca przyszłego roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Read this next