Skip to main content

Wygląda na to, że Star Wars Jedi: Ocalały nadal zmierza na PS4 i Xbox One

Tytuł pojawił się w Brazylii.

Większość graczy zapewne zapomniała już, że Star Wars Jedi: Ocalały zmierza także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Zapowiedź daty premiery może być jednak bliska, ponieważ tytuł pojawił się w Brazylii.

Pisząc konkretnie, wpis o tytule na wymienione urządzenia zauważono na stronie agencji przyznającej kategorie wiekowe grom wydawanym w tym kraju. Nie jest to oczywiście potwierdzenie, że wkrótce doczekamy się ogłoszenia, lecz coś wydaje się być na rzeczy.

Konwersje Jedi: Ocalały na starsze konsole ogłoszono - dość niespodziewanie - dopiero w sierpniu ubiegłego roku, czyli cztery miesiące po premierze podstawowego wydania na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Zobacz na YouTube

Wygląda na to, że wysokie zainteresowanie produkcją tak zaskoczyło wtedy włodarzy w EA, że ci postanowili rozszerzyć tytuł na więcej platform.

- Dzięki sile tej legendarnej serii i zapotrzebowaniu społeczności, zespół deweloperski zobowiązał się do przeniesienia wrażeń Jedi: Ocalały na PS4 i Xbox One - mówił wtedy dyrektor generalny Andrew Wilson. Brzmi jak całkiem interesujące przedsięwzięcie, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że gra do dzisiaj miewa problemy z działaniem nawet na sprzęcie obecnej generacji, zwłaszcza na PC.

Pierwsza część serii - Upadły Zakon - debiutowała właśnie na PC, PS4 i Xbox One, a na obecną generację trafiła niemal dwa lata później.

Zobacz także