Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Redfall nie zagramy w single player bez internetu. Bethesda potwierdza

Potrzebne będzie też konto.

Bethesda potwierdziła, że w nadchodzące Redfall nie zagramy bez połączenia z internetem - nawet w trybie dla pojedynczego gracza. Oprócz tego, tytuł będzie wymagał założenia konta w usłudze wydawcy.

Jak możemy przeczytać w opublikowanej informacji, zawierającej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, połączenie internetowe jest potrzebne do rozgrywki samemu, ale też do grania w trybie kooperacji. Oznacza to, że w produkcji nie znajdziemy lokalnego trybu współpracy na podzielonym ekranie.

Gracze muszą też założyć profil w usłudze Bethesda.net i na PC powiązać go ze swoim kontem w wybranym launcherze - gra dostępna jest na Steamie, Epic Game Store oraz Microsoft Store. Ponadto użytkownicy konsol Xbox będą musieli posiadać opłacony abonament Xbox Gold, aby grać w trybie kooperacji.

Przypomnijmy, że Redfall zadebiutuje 2 maja 2023 roku na konsolach Xbox Series X/S oraz PC. Od dnia premiery standardowa edycja tytułu będzie też dostępna w katalogu usługi Game Pass oraz w chmurze Xbox Cloud Gaming.

Fabuła skupia się na tytułowym miasteczku, które po nieudanym eksperymencie naukowym stało się celem hordy wampirów, przywołanych z równoległego świata. Bez pomocy spoza miasta, czwórka mieszkańców postanawia na własną rękę wyzwolić swoje rodzinne strony i zapobiec dalszej eskalacji inwazji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Redfall

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze