Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W nowej generacji osiągnięcia odblokujemy osobno na Xbox One i Xboksie 360

Dwa razy więcej punktów do zdobycia.

Gracze posiadający kopie gry na obie generacje konsol Microsoftu będą mogli odblokować te same osiągnięcia dwa razy - potwierdził producent sprzętu.

Mistrz

- Każda gra ma swój zestaw osiągnięć, więc grając w Call of Duty: Ghosts na Xboksie 360 i Xbox One, można odblokować dwa zestawy Gamerscore - przyznał Marc Whitten z Microsoftu w rozmowie z serwisem IGN.

- Ale na Xbox One oferujemy znacznie bogatszy zestaw możliwości, jak podglądanie postępu w poszczególnych osiągnięciach, odblokowywanie kolejnych wyzwań po premierze czy zdobywanie prawdziwych nagród w i poza grą - dodał.

Inne platformy Microsoftu również nie dzielą się informacjami na temat achievementów. Możliwe jest zdobycie dwóch zestawów punktów w Plants vs. Zombies (XBLA i Windows Phone) czy nawet trzech, jak w przypadku ilomilo (XBLA, Windows Phone i Windows 8).

Wydawcy planują sporo tytułów na obie generacje konsol, w tym m.in. Assassin's Creed 4: Black Flag, Call of Duty: Ghosts, Fifę 14, Need for Speed: Rivals i Watch Dogs.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze