Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Diablo 4 zawalczymy z kukłami. Nadciąga pierwszy patch Sezonu Krwi

Jeszcze w październiku.

Blizzard potwierdził, że 31 października Diablo 4 otrzyma pierwszy patch od rozpoczęcia Sezonu Krwi. Twórcy przygotowali kilka nowości i zmian, wśród których znajdziemy m.in. kukły treningowe pozwalające sprawdzić potencjał swojej postaci.

Jak czytamy w opisie aktualizacji, kukły znajdziemy w podziemnym pomieszczeniu, do którego wejście ukryto w Kiowosadzie. W tym samym miejscu umieszczono także skrytkę. Trening z kukłami będziemy mogli dostosować pod własne preferencje, ustalając liczebność oraz poziom drewnianych oponentów. Walczyć będzie można oczywiście do znudzenia, bez limitu czasowego.

Za drugą z ważniejszych nowości wymieniono opcję zwrotu wszystkich punktów mistrzostw, zastępujących podstawowe umiejętności po zdobyciu 50. poziomu doświadczenia. „Dodaliśmy ten przycisk, aby ułatwić duże zmiany, a do tego zwiększyliśmy ilość złota otrzymywaną za Szepty w Sezonie Krwi” - wyjaśniają twórcy.

Oprócz tego, z Krwawych Studni będzie wypadać nieco więcej Potężnej Krwi, która posłuży od do odblokowania i ulepszania mocy Wampiryzmu, a gra lepiej wytłumaczy, co konkretnie zyskamy po zdobyciu kolejnej rangi wampirzej umiejętności. Blizzard przygotował też długą listę poprawek błędów, związanych najczęściej z zadaniami i nowymi mechanikami Sezonu Krwi.

Jak wspomniano wcześniej, zmiany trafią na wszystkie docelowe platformy 31 października, czyli w najbliższy wtorek. Z nowości nie skorzystają więc użytkownicy darmowego triala na PC, który zakończy się w poniedziałek. Gracze mają jeszcze trochę czasu na sprawdzenie pełnej wersji Diablo 4, ale bez opcji rozwinięcia postaci ponad 20. poziom doświadczenia.

Więcej o przyszłości gry, jak i innych marek Blizzarda, dowiemy się 3 listopada, gdy wystartuje impreza BlizzCon. Niewykluczone, że deweloperzy wykorzystają okazję do zapowiedzi pierwszego dużego dodatku, który - wedle wycieków - mógłby zabrać graczy do lokacji z poprzedniej części.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze