Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Volta w FIFA 20 bez mikropłatności w okresie premiery

Możliwe, że pojawią się później.

Tryb Volta w FIFA 20 będzie pozbawiony mikrotransakcji, przynajmniej w okresie premiery - poinformował producent gry w rozmowie z dziennikarzem serwisu IGN.

- Nie mamy w planach premiery z mikropłatnościami - powiedział Jeff Antwi. - Obecnie więc wszystko co możesz zdobyć jest dostępne w formie nagród za różne wyzwania.

Kosmetyczne przedmioty do modyfikacji boisk czy piłkarzy odblokujemy między innymi dzięki walucie Volta Coins, która na początku ma być przyznawana wyłącznie za rozgrywanie kolejnych spotkań.

Producent nie sprecyzował, czego można spodziewać się kilka tygodni czy miesięcy po premierze. Dodawanie mikropłatności jakiś czas po debiucie gry nie jest jednak niczym zaskakującym - od kilku lat w taki sposób mikrotransakcje pojawiają się choćby w Call of Duty.

Antwi odnosił się jednak wyłącznie do trybu Volta. W karcianym Ultimate Team od samego początku dostępna będzie opcja kupowania paczek z kartami zawodników.

Volta to tylko jeden z trybów w FIFA 20. W grze znajdziemy też oczywiście klasyczną piłkę nożną, opcję rozegrania tradycyjnej kariery, potyczek online oraz wspomniany wcześniej FUT.

Źródło: IGN

Następnie: Minecraft nie doczeka się Super Duper oprawy graficznej

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły