Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Valve rejestruje znak handlowy nowej gry? Fani snują domysły

A może nowa usługa?

Valve zarejestrowało w amerykańskim urzędzie patentowym nowy znak handlowy „Neon Prime”. Intenauci snują domysły, czym może być tajemniczy projekt.

Jak informuje serwis PC Gamer, zastrzeżona nazwa przypisana została do kategorii „oprogramowania gier komputerowych”, „oprogramowania gier wideo”, „oprogramowania gier elektronicznych” oraz „programów gier komputerowych do pobrania przez internet”. Jak zauważyli niektórzy internauci, Neon Prime niekoniecznie musi być grą.

Internauta o pseudonimie AbARTfilms uważa, że może być to abonamentowa usługa premium dla kompetytywnych gier Valve (DOTA 2 i CS:GO), zapewniająca ochronę meczu przez lepsze oprogramowanie przeciwko oszustom.

Brzmi to prawdopodobnie, biorąc pod uwagę, że dostęp do gier rankingowych w CS:GO nazywany jest właśnie „Prime”. Dodatkowo podobną subskrypcję oferuje użytkownikom FaceIt, czyli niezależna liga turniejowa w Counter-Strike.

Z kolei w użytkownik Reddita o pseudonimie GB_2_ sądzi, że być może to nowa nazwa dla tworzonej rzekomo od kilku lat gry w uniwersum Half-Life, znanej do tej pory wśród fanów pod roboczą nazwą Citadel.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze