Skip to main content

V Rising - crafting: tworzenie przedmiotów

Jak tworzyć podstawowe i bardziej zaawansowane narzędzia.

Korzystanie z coraz lepszych narzędzi i broni w V Rising to podstawa sukcesu. Na początku rozgrywki nie będziesz jednak dysponował zbyt bogatym arsenałem. Z pomocą przychodzi system rzemiosła, który umożliwia własnoręczne tworzenie ekwipunku.

By zacząć tworzyć przedmioty wciśnij po prostu klawisz Tab. Otworzysz dzięki temu ekwipunek postaci. Przejdź teraz do zakładki Crafting (1).

Znajdziesz tutaj listę przedmiotów, które możesz wytworzyć. Po najechaniu na któryś myszką wyświetli się jego krótki opis (2) i składniki (3), których potrzebujesz, by go stworzyć. Kliknięcie lewym przyciskiem rozpocznie proces wytwarzania - wyświetli się też stosowny pasek postępu (4).

Gdy pasek się zapełni, w twoim plecaku pojawi się nowy przedmiot. Co więcej, tworzenie przedmiotów możesz kolejkować, tworząc ich kilka jeden po drugim. Dodatkowo, nie musisz stać w miejscu i mieć otwartego okna rzemiosła - po rozpoczęciu wytwarzania możesz zamknąć crafting i zająć się innymi sprawami, a przedmioty będą tworzyć się w tle.

Wraz z przebiegiem rozgrywki zyskasz dostęp do budowli, które pozwolą ci przetwarzać podstawowe surowce i wytwarzać lepsze narzędzia i bronie czy też ulepszać te, które już posiadasz.

Następnie: V Rising - surowce: jak zdobywać materiały do rzemiosła

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Zobacz także