Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection najpewniej trafi na PC w lipcu

Wskazują informacje z bazy Steama.

Sony na razie nie ujawniło, kiedy Uncharted: Legacy of Thieves Collection trafi na PC, ale pojawiły się nieoficjalne wieści o dacie premiery.

Pakiet miałby ukazać się na komputerach osobistych 15 lipca. Wspomniany termin debiutu dodano w bazie cyfrowego sklepu Steam, na co wskazują informacje z serwisu SteamDB, który zajmuje się śledzeniem zmian w bazie danych platformy Valve.

Należy pamiętać jednak, że data nie jest jeszcze potwierdzona. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że okaże się prawdziwa, ale niewykluczone, że może okazać się jedynie tymczasową, czyli tak zwanym placeholderem.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection to zestaw, w skład którego wchodzą odświeżone wersje czwartej odsłony cyklu i samodzielnego dodatku Zaginione Dziedzictwo. Paczka ukazała się niedawno na PS5, a na PC powinna trafić w późniejszym okresie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze