Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony zakłada nowe studio. Ma pracować nad grą AAA

We współpracy z Naughty Dog.

Sony zakłada we współpracy z Naughty Dog i PlayStation Studios Visual Arts nowe studio, mające pomóc stworzyć kolejną grę AAA.

Sony PlayStation tworzy nowy wewnętrzny zespół deweloperski w partnerstwie z PSS Vistual Arts - nagradzanym wieloma nagrodami, doświadczonym zespołem, specjalizującym się w animacji, motion capture, przerywnikach filmowych, sztuce i odtwarzaniu rzeczywistych obiektów w grze. To ten sam zespół światowej klasy specjalistów, który pracował m.in. przy serii The Last of Us” - czytamy w ofercie pracy.

Jak mogliśmy się ponadto dowiedzieć, pierwszym zadaniem zespołu ma być współpraca z Naughty Dog nad nową grą AAA, która „chociaż nie została jeszcze zapowiedziana, to ma już opracowaną wizję artystyczną i plany wydawnicze”. Poszukiwani pracownicy będą współtworzyć „dwa lub więcej” tytuły AAA, z czego przynajmniej przy jednym muszą pozostać w zespole przez cały cykl produkcji gry.

Jak informuje serwis VGC, być może chodzi o kontynuację serii Uncharted, lub odświeżenie starszych tytułów z cyklu. W wiadomości w serwisie Linkedin, rekruterka studia Naughty Dog poszukiwała talentów do pracy „nad nowymi tytułami oraz dziedzictwem serii Uncharted”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze