Skip to main content

Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC dopiero po wakacjach? Wyciek z bazy Steama

Nieoficjalna data premiery.

Zestaw Uncharted: Legacy of Thieves Collection miał pojawić się na PC krótko po premierze na PS5, ale choć konsolowa wersja ukazała się w styczniu, o wydaniu komputerowym wciąż jest cicho. Nieoficjalne wieści sugerują, że może trafić do sprzedaży dopiero po wakacjach.

Źródłem informacji jest baza danych Steama, a konkretnie serwis SteamDB, który śledzi zmiany dokonywane w sklepie Valve. Okazuje się, że zaktualizowano datę premiery pakietu - kolekcja miałaby zadebiutować 19 października.

Warto zaznaczyć, że dotychczasowym terminem, który widniał na serwerach popularnej platformy dystrybucji cyfrowej, był 15 lipca. Modyfikacja najpewniej oznacza, że Sony zmieniło plany względem wydania Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC.

Co ciekawe, październikowa data to już trzecia, która pojawia się w kontekście komputerowej wersji zestawu. Poza lipcową była jeszcze wyznaczona na 20 czerwca - taką przez moment podawał Epic Games Store w oficjalnym komunikacie, choć najpewniej przez pomyłkę.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection to odświeżone edycje Uncharted 4: Kres złodzieja oraz samodzielnego dodatku o podtytule Zaginione Dziedzictwo. Pierwsza gra jest zwieńczeniem przygód Nathana Drake’a, a w drugiej wcielamy się w Chloe Frazier.

Read this next