Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 3: Robota na poziomie

Młody Drake włamuje się do muzeum.

Po tym jak Nathan ukradł Sully'emu klucz do gabloty, postanowił wkraść się do muzeum. Czeka na niego nie tylko skarb Francisa Drake'a, ale i niemiłe przywitanie.

Włamanie

Złap się liny przed tobą. Po niej przedostaniesz się na dach muzeum z lewej strony. Stamtąd wskocz na daszek pokryty dachówką, z niego na balkon po prawej. Biegnij na wprost do ściany, a potem w lewo by przeskakiwać po wystających ze ściany elementach metalowych.

Z nich zeskocz na daszek, opuść się i wejdź na balkon. Biegnij na sam jego koniec, by pod obrazem ze statkiem, podnieść Inkaski gwizdek w kształcie psa. Zawróć do zielonych drzwi po lewej (trójkąt), otwórz je a dostaniesz się do muzeum.

Już za chwilę będziesz miał towarzystwo

Skręć w prawo podchodząc do stroju płetwonurka, by zgarnąć Srebrny wisior Chimu. Odwróć się i idź pod drzwi z lewej strony od tych, którymi wchodziłeś do muzeum. Przy obrazach pod oknem i obok drzwi podniesiesz Moneta z XVII wieku.

Podejdź do gabloty na środku pomieszczenia, tam gdzie znajduje się pierścień Francisa Drake'a. Obejrzyj film.

Ucieczka

Po animacji uciekaj schodami na górę. Będąc u ich szczytu, wdrap się po szafce do okna i przeskocz przez nie. Ponownie biegnij schodami w górę, przedostań się przez drzwi po lewej (trójkąt) a następnie siatkę (kwadrat). Tam dorwą cię wrogowie, ale szybko im się wyrwiesz.

Wbiegnij na dach, po chwili zobaczysz przed sobą przeciwników. Zeskocz na prawo na balkon, z niego przejdź na kolejny budynek. Uwaga: działaj szybko, nie daj się złapać. Po zeskoczeniu na budynek niżej, biegnij za rogiem w prawo. Wskocz na podwyższenie po lewej stronie i wdrap się na ścianę przed sobą, lądując ponownie na balkonie.

Uciekaj przez otwarte okno

Na balkonie kieruj się w prawo, przeskakując niskie murki, potem skręć w lewo - wejdź na kosz, a z niego na dach. Przeskocz na budynek na wprost, dostaniesz się na daszek, z niego przejdź na prawo. Po niewielkich daszkach w murze doskoczysz do ostatniego, z niego wskocz na lewo dostając się do nowej lokacji.

Teraz kieruj się w lewo i po dachach balkonów uciekaj przed siebie. Na końcu wskocz na niebieski murek - a konkretnie po okiennicach - przedostając się poziom wyżej. Wejdź na klimatyzator, skocz z niego na budynek pod sobą. Obejrzyj animację, podczas której będziesz musiał szybko wciskać (X).

Wbiegniesz do mieszkania, kieruj się w prawo, następnie przed drzwi po lewej stronie pokoju. Dostaniesz się do pokoju dziecka, gdzie wyskoczysz przez okno na balkon. Biegnij w prawo, wejdź na betonowe podwyższenie, a potem z klimatyzatora skocz na lampę uliczną.

Z niej przeskocz na balkon poniżej. Potem biegnij na wprost, między doniczkami. Przeskocz na ostatni balkon na wprost. Gdy zagrodzi ci drogę bandzior, zeskocz przez barierkę z lewej strony. Obejrzyj dłuższy film.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 4: Zaciekły pościg

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

O autorze

Damian Milczarek

Contributor

Komentarze