Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 18: Rub'al Khali

Długi marsz przez pustynię.

Po bezpiecznym lądowaniu na pustyni, idź w kierunku szczątków samolotu. Dostrzeżesz go w oddali po smudze dymu. Nim do niego dojdziesz, to załączy się animacja. Drake samodzielnie podniesie niezbędne przedmioty i ruszy przed siebie.

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, kieruj się w prawo po wydmach. Po dłuższej chwili dotrzesz do studni. Na lewo od niej leży dzban, rozbij go a w środku znajdziesz Kalcytowa figurka kobiety.

Ponownie okrąż studnię i złap za sznur szybko wciskając (∆). Niestety wody w studni nie ma rusz, więc w dalszą podróż, w którąkolwiek ze stron. Po pewnym czasie zajdzie słońce. Spójrz w niebo przyglądając się gwiazdom. Następnie obejrzyj animację.

Na pustyni ujrzysz wiele miraży, idź w ich kierunku

Gdy znów na niebie wzejdzie słońce, Nate zacznie halucynować. W oddali zobaczysz Sully'ego, który do ciebie macha. Idź w jego kierunku wspinając się po kolejnych wydmach. Kontynuuj marsz przed siebie.

Nagle przed tobą pojawi się oaza. To kolejna fatamorgana, ale dojdź do niej. Ta okaże się studnią, obok której niedawno byłeś. Halucynacje zaczynają się pogłębiać. Dojdź do czerwonej skały i schowaj się w jej cieniu.

Kolejnej nocy ponownie idź na wprost aż zemdlejesz. Obudzi cię Sullivan, podaj mu rękę by cię podniósł (X). To jednak było kolejne złudzenie. Idź przed siebie a po dłuższej chwili zobaczysz wioskę w oddali. Tym razem nie jest to fatamorgana, więc biegnij, co sił w nogach by się do niej dostać.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 19: Osada

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Milczarek

Contributor

Komentarze