Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tworzenie postaci i walka w nowym materiale od projektantów Wasteland 2

RPG debiutuje za dwa tygodnie.

Studio inXile opublikowało nowy materiał wideo poświęcony grze Wasteland 2. Deweloperzy starają się wytłumaczyć znaczenie dobrego wyposażenia członków drużyny i wpływ odpowiedniego rozwoju postaci na przebieg starć.

Drużyna gracza będzie składała się co najmniej z czterech wojowników. Użytkownicy przydzielą każdemu odpowiednie cechy, które zdeterminują o specjalizacji członków grupy.

W nowym filmie po raz pierwszy zaprezentowano roboty korzystające z broni laserowych - to jeden z wielu rodzajów przeciwników, na których natkną się bohaterowie.

Wczesna wersja gry jest już dostępna na Steamie. Wasteland 2 opowiada o grupie Strażników - samozwańczych stróżów prawa w post-apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych. Projektanci przygotowali rozbudowany system tworzenia postaci, walka odbywa się w turach.

Brian Fargo wielokrotnie podkreślał, że nowy tytuł inXile jest prawdopodobnie największą grą RPG nad jaką kiedykolwiek pracował. Przypomnijmy - w przeszłości zajmował się tytułami takimi jak Fallout czy The Bard's Tale.

Wasteland 2 ukaże się 19 września na PC oraz na komputerach z systemami OS X i Linux. Gra doczeka się polonizacji.

Cover image for YouTube videoWasteland 2 Combat Trailer

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wasteland 2

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze