Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Stranger Things ujawniają tajemnicę o 5. sezonie. Wspominają też o spin-offie serialu

Krótka wzmianka o fabule.

Bracia Matt i Ross Dufferowie - czyli twórcy Stranger Things - podzielili się z fanami zalążkiem fabuły 5 sezonu popularnego serialu. Wspomnieli również o swoich planach dotyczących potencjalnego spin-offu serii.

Uwaga - możliwe spoilery z drugiej części czwartego sezonu!

Rodzeństwo reżyserów udzieliło obszernego wywiadu dla serwisu Variety. Oprócz rozmowy o genezie serialu i pracy nad dotychczasowymi odcinkami, pojawiła się również garść informacji o głównej tematyce kolejnego, piątego sezonu.

- Jedynym wątkiem, jakiego nie poruszyliśmy wystarczająco dobrze w finale czwartego sezonu jest świat Drugiej Strony. Daliśmy widzom jedynie pewne poszlaki i zapewne niektórzy będą już w stanie ułożyć elementy układanki, ale w piątym sezonie chcemy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania - zapowiedział Ross Duffer.

Podczas wywiadu padło również pytanie o wyczekiwany spin-off serialu. Twórcy zapowiedzieli, że najprawdopodobniej zajmą się nim po zakończeniu prac nad piątym sezonem głównej serii.

- Powodem, dla którego nie zaczęliśmy jeszcze tworzyć spin-offu jest to, że nie chcemy go robić bez przygotowania dobrego pomysłu. To musi być coś, co szczerze chcemy nakręcić, niezależnie od tego, czy będzie miało w tytule „Stranger Things” - wyjaśnił Matt Duffer. Druga część czwartego sezonu Stranger Things zadebiutuje 1 lipca. Składa się z dwóch długich odcinków, trwających łącznie ponad cztery godziny.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze