Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jaki będzie 5. sezon „Stranger Things”? Scenarzyści podali dziwną wskazówkę

Serial wraca do korzeni.

Scenarzyści serialu „Stranger Things” podzielili się dosyć dziwnie ujętą informacją, sugerującą, czego możemy spodziewać się po piątej odsłonie produkcji. Enigmatyczny opis potwierdza wcześniejsze słowa braci Duffers, odpowiedzialnych za serię.

„Piąty sezon będzie wyglądać tak, jakby pierwszy i czwarty sezon miały dziecko. A potem temu dziecku wstrzyknięto sterydy” - napisano na oficjalnym profilu filmowców na Twitterze.

Przypomnijmy, że po finale czwartej odsłony - uwaga spoilery - wiemy, że akcja powróci do Hawkins, a Hopper przeżył. Co więcej, Vecna prawdopodobnie wciąż będzie stanowić zagrożenie po Drugiej Stronie.

- Myślę, że jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, jeśli chodzi o piąty sezon, jest to, że czwarty sezon był dla nas interesujący, bo wszyscy byli rozproszeni. To właśnie było w nim wyjątkowe - mówi Matt Duffer w rozmowie z Collider. - A w tym chodzi o to, że wszyscy w końcu wracają. Wracają do siebie, wracają do Hawkins. Hopper wrócił do Hawkins. Oryginalna grupa znów jest razem, jeśli chodzi chłopców i Jedenastkę.

Czwarty sezon „Stranger Things” ze względu na losy bohaterów rozgrywał się w kilku lokacjach

- Piąty sezon rozpocznie się od wciśnięcia gazu do dechy. Nie będziemy robić rozruchu. Nie ma czasu. Po tym, co wydarzyło w finale czwartej odsłony, nie ma oczywiście miejsca na normalność. Po prostu od początku będziemy jechać 100 mil na godzinę - dodał.

David Harbour - aktor wcielający się w postać Hoppera - ujawnił niedawno, że obsada produkcji powróci na plan w tym roku. Samej premiery można spodziewać się w przyszłym. Przypomnijmy jeszcze, że Netflix przygotowuje również sztukę teatralną „The First Shadow”, będącą prequelem „Stranger Things”. Zostanie ona wystawiona w Londynie, a sprzedaż biletów ruszy w najbliższym czasie.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze