Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Cyberpunk 2077 mogą szykować kolejną aktualizację

Wzmożona aktywność na Steamie.

Wiele wskazuje na to, że CD Projekt nie zapomina o Night City, a Cyberpunk 2077 może wkrótce otrzymać nową aktualizację. Wskazuje na to aktywność deweloperów, którą obserwujemy za pośrednictwem SteamDB.

Użytkownik Reddita o pseudonimie ticidavis opublikował post, w którym zwraca uwagę na wzmożoną aktywność twórców wokół Cyberpunka 2077. Polska produkcja doczekała się kilku nowych gałęzi QA. Możemy zauważyć to na karcie gry w serwisie SteamDB, gdzie rzeczywiście sporo się dzieje w ostatnich dniach.

Nie mamy żadnej pewności, czego dotyczą zmiany, jednak opisy nowych gałęzi zawierają skrót QA, co może sugerować, że wewnętrzne buildy Cyberpunka 2077 przechodzą właśnie kontrolę jakości i znajdują się na ostatniej prostej przed premierą. Internauci spekulują, że może oznaczać to aktualizację, która wydana zostanie już niedługo, choć obecnie nie mamy co do tego żadnej pewności.

Trudno też jednoznacznie stwierdzić, z czym właściwie mamy do czynienia. Mogą być to testy łatki, która przygotuje Cyberpunk 2077 na premierę dodatku Phantom Liberty, ale równie dobrze może być to mniejsza poprawka związana choćby z pewnymi mankamentami DLSS 3.0 wprowadzonego do gry pod koniec stycznia.

Niemniej każda kolejna aktualizacja sprawia, że Cyberpunk 2077 staje się coraz lepszy i dobrze wiedzieć, że twórcy nadal aktywnie rozwijają swoje dzieło. Nadal czekamy na konkrety związane z rozszerzeniem Phantom Liberty, które powinno zadebiutować jeszcze w tym roku. Być może usłyszymy więcej na temat DLC, gdy CD Projekt zapowie nową aktualizację.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze