Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb zombie w CoD Modern Warfare 3 dostał filmowy zwiastun

Jest nawet strasznie.

Activision potwierdziło jakiś czas temu, że w Call of Duty Modern Warfare 3 powróci lubiany tryb zombie. Dziś opublikowano filmowy zwiastun, pokazujący w jaki sposób potwory w ogóle trafiły do świata gry.

Jak widać w omawianym materiale, seria strzelanek stawia na dosyć standardowe rozwiązanie. Za pojawienie się w grze zombie odpowiada bowiem broń biologiczna, która najwyraźniej wpadła w niepowołane ręce. W zwiastunie zabrakło niestety fragmentów gameplayu, który - jak wiemy z wcześniejszych komunikatów - ma się różnić od tego, co widzieliśmy w poprzednich odsłonach.

Przypomnijmy bowiem, że założenia nowego trybu zombie oparto na formie DMZ - otrzymamy więc rozgrywkę PvE na mapach z Warzone. Rywalizować będziemy nie tylko z potworami, ale i grupami innych graczy. W zestawie znajdziemy dodatkowo misje oraz sekrety przygotowane przez studio Treyarch.

Activision obiecuje, że lubiany tryb w odmienionych szatach ma być „największym w historii serii”. Oczywiście w grze nie zabraknie też kampanii fabularnej, będącej pełnoprawnym rozwinięciem wydarzeń z Modern Warfare 2. Głównym antagonistą oddziału Task Force 141 będzie Vladimir Makarov, a więc jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w cyklu.

Na sam koniec przypomnijmy, że Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada na PC oraz obu generacjach PlayStation i Xbox. Tytuł jest już dostępny do zamówienia w przedsprzedaży. Droższe wydanie zaoferuje między innymi wcześniejszy dostęp do kampanii fabularnej oraz bety trybu sieciowego. Warto wspomnieć, że ten zaoferuje 16 zremasterowanych map z klasycznego Modern Warfare 2 wydanego w 2009 roku. Activision pochwaliło się nowymi-starymi lokacjami w ostatnim zwiastunie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze