Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer GTA 6 już jest! Vice City potwierdzone, premiera w 2025 roku

Niespodzianka od Rockstara.

Mimo że pierwszy trailer GTA 6 miał zadebiutować dopiero 5 grudnia o 15:00, Rockstar zdecydował się na niespodziewany nocny pokaz. Gra zadebiutuje w 2025 roku, a jedynymi wspomnianymi platformami są na razie PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Zmianę planów dotyczących premiery trailera wymusił wyciek materiału w serwisie X, którego można było obejrzeć na niedostepnym już profilu. Oficjalny zwiastun GTA 6 możecie zobaczyć poniżej.

Zgadzają się najważniejsze informacje poznane w ciągu ostatnich lat dzięki przeciekom: trafimy do Vice City, a głównymi bohaterami są Lucia i Jason. Pierwszy trailer skupia się jednak niemal wyłącznie na protagonistce. Początkowo widzimy ją w więziennym uniformie, a potem już na wolności, wraz ze wspomnianym chłopakiem, z którym najwyraźniej łączy ją gorące uczucie. Para będzie wspólnie brać udział w napadach i innych nielegalnych przedsięwzięciach.

Trailer pokazuje też całkiem sporą część miasta: plaże, nocne kluby, autostrady, port, a nawet mokradła, po których najpewniej będziemy mogli poruszać się poduszkowcem. Jest też twerking, drifting i krokodyl w sklepie.

Najwyraźniej sporą rolę w grze odegrają media społecznościowe, co nie powinno dziwić. W materiale widzimy kilka filmowych postów pochodzących z różnych profili, głównie szaleńców i dziwaków.

Grand Theft Auto VI zabiera nas do stanu Leonida, gdzie znajdują się skąpane w neonach ulice Vice City i nie tylko, w największej i najbardziej wciągającej ewolucji serii Grand Theft Auto do tej pory” - czytamy w oficjalnej notce prasowej.

Grand Theft Auto VI kontynuuje nasze wysiłki, aby przesunąć granice tego, co jest możliwe w wysoce wciągających, opartych na fabule doświadczeniach z otwartym światem” - tłumaczy Sam Houser, założyciel Rockstar Games. „Cieszymy się, że możemy podzielić się tą nową wizją z graczami na całym świecie”.

Nie znamy dokładnej daty premiery ani ceny Grand Theft Auto 6.

Więcej o GTA 6:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze