Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Podwójny kłopot

Pomagamy kobiecie nękanej przez zbirów.

Jedna z misji pobocznych, które możesz rozpocząć w Dziedzińcu Memoviry, czyli kolejnej lokacji w Torment: Tides of Numenera. Aby je rozpocząć podejdź do kobiety o imieniu Qianne (#2 na mapie Dziedziniec Memoviry) i rozpocznij z nią rozmowę na temat zbirów, którzy okradli ją przed twoim przybyciem.

Dowiesz się, że nazywają się Delny oraz Vrung i dopuszczają się rozbojów systematycznie, przez co Qianne ledwie starcza na chleb. Jeśli sprawa cię zaciekawi, to wyraź opinie, że udzielisz jej pomocy.

Delny (1) i Vrung (2) stoją w zaułku w Małym Nihlieshu.

Aby odnaleźć dwójkę przestępców skieruj się do Rozległych Trzewi (#9 na mapie Dziedziniec Memoviry), a tam udaj się do przejścia na południowym wschodzie (#9 na mapie Rozległe Trzewia). W ten sposób dotrzesz do lokacji o nazwie Mały Nihliesh. Skieruj się do zaułka na południowym zachodzie, gdzie spotkasz Delny i Vrunga (obrazek powyżej).

Podejdź do nich i rozpocznij rozmowę wspominając w niej o Qianne. Sytuację możesz rozwiązać na trzy sposoby. Pierwszy to zapłacenie Vrungowi 125 błyszków. Druga możliwość, to uduszenie Vrunga, do czego wymagane jest zaliczenie testu na siłę. W końcu trzecia opcja zakłada skorzystanie z zastraszania, co także okaże się skutecznym środkiem zaradczym.


Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Zagadka opiekunów

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Mądrość Feniksa

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Odcięte dziecko


Po uporaniu się ze zbirami wróć do Qianne. W nagrodę otrzymasz 25 punktów doświadczenia, cenny przedmiot, nieco błyszków oraz możliwość darmowego odpoczywania w przybytku kobiety.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze