Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Mądrość Feniksa

Rozwiązujemy zagadkę związaną z pewnym mężczyzną.

Jest to kolejna misja poboczna, której możesz się podjąć w trakcie przygody w Torment: Tides of Numenera. Zaczniesz ją, kiedy podejdziesz do mężczyzny przebywającego na podwyższeniu (#9 na mapie Dolina Poległych Bohaterów) i rozpoczniesz rozmowę. Okaże się, że rozmówca poszukuje odpowiedzi na pewne pytania, a bohater musi udowodnić, że „zna" na nie odpowiedzi.

Wypytuj Feniksa dalej, aż pojawi się opcja dialogowa związana z notatką. Zapytaj rozmówcę czy nie podarowałby jej głównemu bohaterowi. Kiedy to nastąpi przejdź do ekranu ekwipunku i przeczytaj ją. Okaże się, że zawiera zapisane cyfry - 1535.

Aby kontynuować misję należy udać się do Nekropolii (#18 na mapie Dolina Poległych Bohaterów) i rozwiązać sprawę z szeptowym zamkiem. Więcej informacji na jego temat znajdziesz w opisie misji Na tropie konstruktora oraz zadania dodatkowego Zagadka opiekunów.

Twarz (1) z nagraniem Feniksa i komputer (2), dzięki któremu możesz wrócić do Nekropolii.

Kiedy odblokujesz dostęp do komputera podejdź do niego i wpisz kod (1535), który znalazłeś na notatce od Feniksa. Po przeniesieniu do grobowca podejdź do twarzy na ziemi (1 na obrazku powyżej) i wejdź z nią w interakcję. Usłyszysz nagranie Feniksa, z którego dowiesz się, kim jest mężczyzna.


Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyrwany umysł

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Zagadka opiekunów

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Odcięte dziecko


Po wysłuchaniu wiadomości skorzystaj z panelu (2), wciskając sześciokątny przycisk, dzięki czemu wrócisz do Nekropolii. Wyjdź na zewnątrz i wróć do zleceniodawcy (#9 na mapie Dolina Poległych Bohaterów) opowiadając mu o odkryciu. Za wykonanie zadania otrzymasz 40 punktów doświadczenia.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze