Skip to main content

Kolejna porcja gier Activision zmierza ponoć do Game Passa

Donosi wiarygodny leaker.

Microsoft najwyraźniej zamierza przyspieszyć dodawanie produkcji Activision do oferty usługi Game Pass. Trzy kolejne produkcje mają trafić do rąk użytkowników subskrypcji już w przyszłym miesiącu (technicznie rzecz ujmując, będzie ich aż osiem).

Jak informuje serwis Gamingbolt, nieoficjalnymi informacjami podzielił się w sieci internauta o pseudonimie Extas1as, już wcześniej dostarczający wiarygodnych przecieków. Później u swoich własnych źródeł doniesienia te potwierdziła redakcja portalu Windows Central. Wychodzi więc na to, że wiarygodność pogłoski jest bardzo duża, chociaż oczywiście zawsze coś może się zmienić w ostatnim momencie.

Według leakera do katalogu Game Passa mają w sierpniu dołączyć Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy oraz Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Ponieważ wszystkie te tytuły są zbiorczymi kolekcjami zawierającymi po kilka produkcji, to w sumie na graczy czeka, jak wspomniano na początku, aż osiem gier. To oczywiście przekłada się na wiele godzin zabawy, także zdecydowanie nie ma co narzekać, że Microsoft wybrał właśnie te produkcje.

Przypomnijmy, że za stworzenie trylogii Crasha Bandicoota odpowiada studio Toys For Bob, a kompilacja trafiła do sprzedaży w 2017 roku. Tytuł zawiera odtworzone od podstaw na nowym silniku - ponieważ oryginalny kod źródłowy ponoć zaginął - trzy najstarsze odsłony cyklu, znane z PS1. Pakiet zawiera gry: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot 3: Warped.

Zobacz na YouTube

Podobnie sytuacja wygląda ze zremasterowaną trylogią Spyro, stworzoną przez to samo studio. Ta zadebiutowała w sklepach w 2018 roku i z jej pomocą możemy zagrać w odświeżone wersje pierwszych trzech przygód sympatycznego smoka: Spyro The Dragon, Spyro 2: Gateway to Glimmer oraz Spyro 3: Year of the Dragon.

Zobacz na YouTube

Najmłodszą z gier jest natomiast Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Stworzony przez Vicarious Visions (obecnie Blizzard Albany) tytuł nie jest jednak typową kolekcją, ale łączy ze sobą elementy dwóch pierwszych odsłon popularnego sportowo-zręcznościowego cyklu. Tytuł trafił do sprzedaży w 2020 roku. Na koniec warto także dodać, że oczywiście wszystkie trzy pakiety gier spotkały się z bardzo pozytywnymi ocenami graczy i recenzentów.

Zobacz na YouTube

Zobacz także