Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Quarry - zostawić torby czy włamać się

Co zrobić w scenie z Emmą i Abigail.

Na początku The Quarry, gdy kierujesz Abigail, razem z Emmą masz możliwość włamania się do domku letniskowego lub pozostawienia toreb. Co jest lepszym wyjściem?

Jeśli szukasz szybkiej odpowiedzi na pytanie, to wiedz, że zdecydowanie lepiej jest się włamać. Nie ma to żadnych negatywnych konweksencji - co więcej, może ci mocno pomóc w dalszych partiach gry.

Poniżej dokładniejsze wyjaśnienia, ale uważaj na spoilery:

  • Jeśli się włamiesz: drzwi domku zostaną otwarte, co potencjalnie może pozwolić skorzystać z kryjówki wychowawcom w dalszych partiach gry (choć niekoniecznie może ci się to przydać). Z pewnością przyda ci się jednak pluszowy królik, którego tam znajdziesz i który ułatwi ci pokonanie monstrum w końcowej części gry
  • Jeśli zostawisz torby: dziewczyny powrócą z pustymi rękami. Nie ma to negatywnych konsekwencji w krótkim okresie, ale może utrudnić grę w dalszych częściach, tak jak opisaliśmy powyżej

Następnie: The Quarry - złomowisko: jak przejść poziom

Spis treści: The Quarry - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Quarry - przewód paliwowy czy palec rozdzielacza: jak zepsuć samochód

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On The Quarry

Najnowsze artykuły