Skip to main content

The Quarry pozwoli „cofnąć śmierć”. Mechanika umożliwi graczowi korektę pomyłek

Ocalimy do trzech postaci.

Will Byles - reżyser nadchodzącego The Quarry - ujawnił szczegóły systemu Death Rewind, który pojawi się w grze.

W wywiadzie dla serwisu SegmentNext deweloper zapowiedział, że po ukończeniu trybu fabularnego, gracze otrzymają możliwość ocalenia trzech wybranych postaci. Według wcześniejszych informacji, jedno przejście gry zajmuje około 10 godzin.

- Zasadniczo dostajesz trzy życia, dzięki którym możesz uniknąć śmierci trzech wybranych postaci - wyjaśnia Byles. - Zostajesz cofnięty do momentu, w którym podjąłeś krytyczną decyzję o losie postaci, aby spróbować innego wyboru.

Osoby, które zakupią Edycję Deluxe gry, otrzymają dostęp do Death Rewind już podczas pierwszego podejścia do kampanii fabularnej.

Przypomnijmy, że The Quarry jest horrorem w stylu Until Dawn, inspirowanym klasycznymi filmami z gatunku „slasher”. Ze względu na konieczność podjęcia przez gracza wielu decyzji, gra oferuje aż 186 różnych zakończeń.

W główne role wcielą się znani aktorzy, tacy jak David Arquette (seria Krzyk), Justice Smith (Jurrasic World, Detektyw Pikachu) oraz Brenda Song (The Social Network, Dollface). Gra trafi do sprzedaży na początku czerwca w wersjach na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

Zobacz także